20-lecie Powiatu Kamieńskiego [zdjęcia]


14-go września w Kamieniu Pomorskim odbyły się uroczyste obchody 20-lecia Powiatu Kamieńskiego. Imprezę rozpoczęły zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Kamieńskiego.

Na boisku odbywały się zawody sportowe dla najmłodszych, marsz nordic walking, bieg sztafetowy oraz rzut piłką lekarską. Równolegle na placu przy stadionie miejskim odbywały się pokazy i prezentacje gmin Powiatu Kamieńskiego. O godz. 15.00 oficjalnego otwarcia Pikniku Rodzinnego dokonał Starosta Kamieński Józef Malec.

Na piknikowej scenie można było między innymi podziwiać występy Zespołu Wokalnego Marynarki Wojennej Riwiera z Gdyni, Orkiestry Dętej Red Swing Low z Gryfic, jak również odbył się pokaz sukien ślubnych. Przed liczna widownią wystąpiły dzieci z Klub Tańca Sportowego Focus i Szkoły Tańca Keep.

Wieczorem na scenie wystąpili Specyficzni z Goleniowa, a o godz. 20.00 gwiazda wieczoru – zespół Red Lips. Po występach nad głowami publiczności odbył się pokaz laserowy. Na zakończenie pikniku na scenie wystąpił zespół disco polo Maxel oraz Dj Mati.

ZKA.pl