Dziwnów: Odsłonięcie replik medali. Koncert SARSA [zdjęcia]


To już koniec dziwnowskiego Festiwalu Gwiazd Sportu. W dniu wczorajszym o godzinie 19.00 na Alei Gwiazd Sportu przybyły kolejne pamiątkowe repliki medali, które w tym roku odsłonili: Karol Bielecki, Antoni Piechniczek, Tomasz Majewski, Łukasz Kadziewicz, Bartłomiej Bonk.

Uroczystość rozpoczęła ceremonia podniesienia flagi PKOl przy dźwiękach hymnu olimpijskiego. Dodatkowo z okazji 100-tnej rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego, zaproszeni sportowcy odsłonili tablicę upamiętniającą pierwszy zdobyty medal na igrzyskach olimpijskich.

Po zakończeniu części głównej, uroczystości przeniosły się na scenę, gdzie publiczność mogła posłuchać znanych hitów w wykonaniu młodych artystów – również mieszkańców Dziwnowa.

Uroczystego zakończenia kolejnego festiwalu, wśród wszystkich zaproszonych olimpijczyków dokonał burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak. Były podziękowania, wspomnienia, wzruszające historie. To już koniec. Kolejny festiwal przeszedł do historii. Jak co roku niebo nad Dziwnowem rozświetlił pokaz ogni sztucznych, a tuż po nich na scenie wystąpiła SARSA. Artystka zaśpiewała swoje największe hity, a publiczność bawiła się wspaniale.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

ZKA.pl