Miłość i nienawiść, bogactwo i nędza w powieści „Arabski syn” Tanyi Valko


Już 19 września o 17.00 – w środę kolejne Spotkanie Autorskie: Miłość i nienawiść, bogactwo i nędza w powieści „Arabski syn” Tanyi Valko. Polki na Bliskim Wschodzie w czasie wojny i zawieruchy. 

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie prawie przez 20 lat asystentką Ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. Po ponad 25 latach na obczyźnie w 2018 r. pozostawia za sobą dyplomatyczne życie i wraca do Polski. Na jak długo – życie pokaże.
Jest autorką bestsellerowej „Arabskiej sagi”, a w tym: „Arabskiej żony”, „Arabskiej córki”, „Arabskiej krwi” i „Arabskiej księżniczki”. Sukces tej serii skłonił autorkę do napisania „Azjatyckiej sagi”, w tym „Okruchów raju” i „Miłości na Bali”, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu. Powieściami „Arabska krucjata” i „Arabski mąż” Tanya powraca do krajów arabskich. „Arabski syn” jest kontynuacją całej orientalnej serii.

A w programie spotkania – Autorka przedstawi się TV oraz swoją najnowszej książkę pt. „Arabski syn”
Poznamy sytuację na Bliskim Wschodzie po 7 latach od wybuchu Arabskiej wiosny.
Poznamy problemy uchodźców nie tylko w Europie
Dowiemy się czy Syryjczycy i Irakijczycy mają jeszcze swój dom
Poznamy sens słów „Synem swojej ziemi zostaje się na zawsze”.
Tanya odpowie na pytania publiczności
Autorka podpisze Gościom swoje książki .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !