Niepozorny hotelik w centrum Wałcza


Już 12 września o godz. 17.00 mamy kolejne spotkanie z Dorotą Schrammek i promocję jej najnowszej powieści „W słońcu i we mgle” – z pewności okaże si znowu hitem – podobnie jak Pobierowską Trylogia. Serdecznie zapraszamy !!!
Dla przypomnienia
Dorota Schrammek jest matką trójki dzieci, żoną, autorką i pisarką – wszystko w prawidłowej kolejności jak sama twierdzi.
Mieszka w Pobierowie, swoim miejscu na ziemi. Wstaje wraz ze wschodem słońca, aby przygotować czytelnikom kolejną porcję wzruszeń.
Uwielbia zajmować si rodziną i domem. marzy jej się kawiarenka nad bałtykiem, w której mogłaby spokojnie pisać i przyjmować wielbicieli książek.
Debiutowała powieści „Stojąc pod tęczą” (2015), „Horyzonty uczuć” (2015), „Na brzegu życia” (2016), „Na brzegu życia” (2016), „wiatr wspomnień” (2016) – trzy ostatnie to właśnie trylogia pobierowska. I kolejne tytuły to „Dom którego nie było” (2016), oraz dedykowana młodzieży „Niepełka” (2017).
I kolejna powieść i o niej słów kilka- oczywiście już dostępna w naszej Bibliotece w Dziwnowie.
Niepozorny hotelik w centrum Wałcza, trzy przyjezdne kobiety i właścicielka obiektu – sceneria iście filmowa, jednak daleka od ideału. Za bohaterkami ciągnie się przeszłość, która prześladuje je na każdym kroku. Dlaczego Bożena ma wiecznie zaciśnięte usta i tworzy szczegółowy plan każdego dnia? Co jest przyczyną tego, że Natalia nie chce rozmawiać z mężem, a w nocnej szafce skrywa pozew rozwodowy? Z jakiego powodu Majka usiłuje popełnić samobójstwo? I w końcu Alicja – skąd wie o sekretach pozostałej trójki? Jakie tajemnice kryją się za hotelowymi drzwiami?