Prepersi, Zenga, zenga i nie tylko ? czyli spotkanie autorskie z Andrzejem Mellerem


Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach zaprasza 11 maja 2017 r. o godz. 18.00 na spotkanie z dziennikarzem, reporterem wojennym Andrzejem Mellerem. Andrzej Meller jest podróżnikiem, który wiele lat spędził poza Polską mieszkając min. przez trzy lata z żoną w wietnamskiej wiosce. Odwiedził miejsca, które nie cieszą się wielką popularnością, z dala od gwarnych kurortów – takie jak Afganistan, Iran, kraje na Zakaukaziu, niespokojne kraje północnej Afryki a nawet daleką Syberię. Był korespondentem wojennym min. w tak niebezpiecznych krajach jak Libia czy Pakistan. Właśnie tam ryzyko potencjalnych ataków terrorystycznych, bądź wszelkiego rodzaju rozruchów społecznych i kataklizmów było bardzo duże. Prowadził odcinkowy program telewizyjny pt.?Prepersi-gotowi na wszystko? w stacji Focus TV. Audycja miała na celu pokazać, na czym polega przygotowanie się na trudne czasy i możliwości przetrwania w ekstremalnych warunkach. Meller jest autorem książek takich jak ?Miraż. Trzy lata w Azji?, ?Zenga zenga, czyli jak szczury zjadły króla Afryki? , ?Czołem, nie ma hien. Wietnam, jakiego nie znacie?.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie. Będziemy mogli posłuchać opowieści o dalekich krajach, odmiennych kulturach a także niebezpiecznych sytuacjach, z którymi się zmierzył Andrzej Meller w swych wędrówkach.
Spotkanie organizowane jest w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W czasie spotkania będzie można zakupić książki Pana Mellera z autografem.
Zapraszam

Biblioteka Międzyzdroje