XI Słoneczny Turniej Tańca Sportowego


W dniu 13.05.2017 Dziwnowski Klub Tańca Sportowego był organizatorem XI Słonecznego Turnieju Tańca Sportowego. Turniej odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie i zgromadził ponad 150 par tanecznych z wielu miast Polski a także z Schwedt i Prenzlau. Na turnieju gościły pary z Poznania, Gdańska, Szczecina, Kołobrzegu, Nowogardu, Gryfic, Kamienia Pomorskiego, Myśliborza, Piły, Świdwina, Międzyzdrojów, Wolina, Świnoujścia, Szczecinka, Zielonej Góry, Koszalina, Lubina, Goleniowa i oczywiście Dziwnowa. Rywalizację rozpoczęły najmłodsze pary już o godzinie 10:00 a zakończyły pary dorosłe w klasie tanecznej „B”.
W ostatniej części turnieju zaprezentowały się również przedszkolaki z Przedszkola Publicznego „Promyk Słońca” w Dziwnowie, który razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Kultury byli współorganizatorami turnieju. Wsparcia finansowego udzieliła Gmina Dziwnów.
W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim firmom i osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia kolejnego już turnieju tańca w Dziwnowie a w szczególności rodzicom dzieci tańczących w Dziwnowskim Klubie Tańca Sportowego FOCUS

KTS Focus