XIV Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego


17 marca 2018 odbył się XIV Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego, którego organizatorami byli:
Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim, Gmina Kamień Pomorski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.
Wsparcia organizacyjnego udzielił Kamieński Dom Kultury.
Turniej współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków finansowych Funduszu Kultury Fizycznej w ramach programu
” Sport Wszystkich Dzieci”
XIV Wiosenny Turniej Tańca był zarazem piętnastoleciem działalności Klubu Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim, który w tym okresie wychował wielu tancerzy międzynarodowej klasy tanecznej, finalistów Mistrzostw Polski, zwycięzców wielu turniejów Grand Prix Polski oraz medalistów wielu turniejów nie tylko w Polsce ale i za granicą.
Atrakcją tegorocznej imprezy był prowadzący galę Pan Rafał Maserak – znany uczestnik kilku edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, który zatańczył razem z przedszkolakami z kamieńskich przedszkoli oraz licznie zgromadzoną publicznością. W turnieju wystartowało około 180 par tanecznych z wielu miast Polski.
W imieniu organizatorów pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznej imprezy: sponsorom, rodzicom dzieci tańczących w Klubie oraz wielu przyjaciołom.

Pełne wyniki turnieju:
https://baza.fts-taniec.pl/reg/LIVE/2018/20180317_Kamien_Pomorski/