Zakończenie roku edukacji kulturalnej w Kamieńskim Domu Kultury


We wtorek 27 czerwca na Sali Widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku edukacji kulturalnej dla najmłodszych podopiecznych naszej instytucji. W roku 2016-2017 systematycznie na zajęcia prowadzone przez instruktorów KaDeKu uczęszczało 48 uczestników, którzy rozwijali swoje pasje artystyczne. Otrzymali oni dyplomy które wręczyli dyrektor Stanisław Motyka i instruktorzy Kinga Budyś, Włodzimierz Derkacz, Walery Burianenko i Krzysztof Kasietczuk. Dyrektor poinformował również o dofinansowaniu jakie otrzymał Kamieński Dom Kultury z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 35 000 złotych.
Środki te zostaną przeznaczone min. na zakup wyposażenia pracowni ceramicznej. Przybyli goście mogli obejrzeć wystawę prac plastycznych i zdjęcia dokumentujące zajęcia oraz wysłuchać koncertu wokalistów i instrumentalistów doskonalących swoje umiejętności w Kamieńskim Domu Kultury. W koncercie wystąpili Sara Sobczak, Ania Chełstowska,Kasia Stryczek, Ola Florianowicz, Beata Wołosiak, Marta Kiersztyn i Ola Stogowska.
Po koncercie wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek do Pistachio Ice & Coffee na kamieńskiej Marinie, za przygotowanie którego dziękujemy Panu Jackowi Simankowiczowi i jego współpracownikom.

Kamieński Dom Kultury